Inženýr kvality - komplexní role

O nás

Jsme headhunterská kancelář specializující se na pracovní pozice v Plzeňském kraji. Přes 10 let se pohybujeme na lokálním trhu práce a pomáháme propojit potenciál kandidátů s příležitostmi u zajímavých firem. Zaměřujeme se na pozice specialistů, středního a vyššího managementu. V průběhu let jsme mnoha lidem pomohli najít uplatnění u desítek firem v oborech jako strojírenství, elektrotechnika, automotive, logistika či IT. Aktuální pracovní pozice naleznete na www.ZaradRychlost.cz

Náplň práce

  • práce je velmi komplexní - od práce s dodavateli, přes spolupráci s některým z výrobních oddělení až po zpracování zákaznických reklamací
  • budete vytvářet nové a aktualizovat stávající pracovní návodky
  • pohlídáte veškerou dokumentaci, kterou budete mít na starosti
  • budete v úzkém kontaktu s kolegy z centrály v Německu

  • člověka, který již má zkušenosti z kvality (chemický, potravinářský, zdravotnický průmysl výhodou)
  • osobnost, která dokáže velmi dobře spolupracovat s ostatními kolegy
  • proaktivní přístup, otevřená komunikace
  • kandidáta hovořícího anglicky - častý telefonický a písemný kontakt s kolegy v zahraničí

Co nabízíme

  • využití a prohloubení vašich dosavadních zkušeností a znalostí v neobvyklém segmentu
  • podporu vedení a kolegů - velmi příjemná atmosféra menší firmy
  • ohodnocení dle vašich dosavadních zkušeností a potenciálního přínosu firmě
  • 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na dopravu
  • 13. a 14. plat dle plnění plánu společnosti (plán se běžně plní)

Benefity

mobil
notebook
příspěvek na stravu/stravenky
příspěvek na dopravu
5 týdnů dovolené
flexibilní pracovní doba
13 . plat
14 . plat
bonusy/prémie
jazykové kurzy
vzdělávání

Pokud vás zajímají bližší detaily, jsem k dispozici na 739 083 494 nebo ondrej.hajsky@irecruit.cz. Velmi rád s vámi proberu vaše dotazy. Těším se na spolupráci!

Informace o pozici

iRecruit, s.r.o.
Plzeňský kraj-Plzeň-jih

  • Obor:Kvalita a kontrola jakosti, Výroba, Zdravotnictví a sociální služby
  • Požadované vzdělání:Středoškolské s maturitou
  • Požadované jazyky:
    • Anglický-Středně pokročilá
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou

Kontaktní osobaOndřej Hajský

O společnosti

Více o společnosti