Institut biostatistiky a analýz, s.r.o.

Project Manager / Business Development Manager

Náplň práce

Co zvládnete za první 3 měsíce? Zorientujete se ve svěřených projektech. Převezmete zodpovědnost za průběh projektů. Nebude pro Vás problém pracovat s interními nástroji, které používáme. Navážete kontakt s odbornou veřejností. Jaké budou vaše cíle pro první rok? Zvládáte řízení projektů klinického výzkumu. Samostatně řídíte projekty a navrhujete řešení složitějších situací. Jste aktivní v návrzích pro zlepšení interních postupů. Přicházíte s obchodními příležitostmi, které si i sám zobchodujete. Nebudete se bát ozvat, pokud byste něco chtěli dělat jinak, než je zvykem. A k tomu budete potřebovat: Navazovat dobré vztahy se zákazníky, odbornou veřejností i kolegy. Zvládnout efektivní řízení projektů. Zodpovědnost za rozpočty svěřených projektů. Umět vyjednat finance na svěřené a nové projekty. Aktivně vyhledávat nové obchodní příležitosti. Převzít odpovědnost za svoje jednání a umět rozhodnout. Bez angličtiny to nepůjde (B2-C1)

Máte zkušenosti s jednáním se zákazníky z oblasti zdravotnictví a farmacie, s řízením projektů a jste komunikativní? Láká Vás oblast medicíny, máte vystudovanou vysokou školu a v projektovém řízení a obchodování jste jako ryba ve vodě ať už česky nebo anglicky? Znáte GCP, pravidla projektového řízení, pracovali jste v některém ze systémů kvality? Pak jste přesně takoví, jaké hledáme.

Co nabízíme

Je pro vás Institut biostatistiky a analýz ta správná firma? Chcete-li být součástí firmy, která se mimo jiné zaměřuje na řízení projektů, analýzu a správu dat, výzkum a vývoj inovativních technologií, a to vše v oblasti zdravotnictví a life sciences, tak rozhodně ano. Jsme spin-off Masarykovy univerzity, spolupracujeme s významnými experty v celosvětovém měřítku, kterým dodáváme „zdravá data“. Ta pak mohou často rozhodnout o tom, jaké novinky v léčebných postupech se uplatní v péči o pacienty. Dozvíte se u nás zajímavé informace z oblasti vývoje léků a zdravotnických prostředků.

Jihomoravský kraj-Brno-město

  • Obor:Administrativa, Ostatní, Farmacie
  • Požadované vzdělání:Vysokoškolské
  • Požadované jazyky:
    • angličtina-Pokročilá
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek

Kontaktní osobaKateřina Klimasová