Hybernská Properties, s.r.o.

Kuchař/ka - Hotel The Grand Mark Prague*****

Náplň práce

Hotel The Grand Mark Prague***** v centru Prahy hledá do svého týmu vhodného kandidáta/ku na pozici Kuchař/ka.

- minimálně vyučen/a v oboru - nadšenec pro práci v gastronomii, který má pozitivní přístup k práci a svěřeným úkolům - kolega/ kolegyně se zájmem o kulinářské umění, který se nebojí přicházet se svými nápady - komunikativní, flexibilní a spolehlivý parťák/ parťačka, na kterého se budeme moci kdykoliv spolehnout - samostatný/á a zodpovědný/á - ochotný/á učit se nové věci - časově flexibilní - předchozí praxe na dané pozici min. 1 rok podmínkou - profesionální jednání a vystupování - základní znalost anglického jazyka výhodou - zkušenost ze zahraničí výhodou

Co nabízíme

- bohatý program přidružených motivačních složek mzdy - příspěvek na stravování v hodnotě 130 Kč / den - příspěvek na penzijní připojištění rostoucí s dobou působnosti v hotelu (až 3 000 Kč / měsíčně) - kartu Multisport s příspěvkem zaměstnavatele - roční finanční odměnu, dárky k Vánocům, Velikonocům, narozeninám a jiným životním jubileům a údálostem - jazykové kurzy, odborné školení, zimní a letní zaměstnanecká party jednotlivých oddělení i celého hotelu - možnost kariérního posunu nejen v rámci oddělení, ale v rámci celého hotelu - atraktivní pracovní prostředí luxusního 5* hotelu v centru Prahy - nástup ihned nebo dle dohody

Poskytované osobní údaje budou spravovány společností Hybernská Properties s.r.o. a slouží výhradně pro účely našeho interního výběrového řízení. Nebudou předávány třetím osobám a pokud nedojde k navázání smluvního vztahu s naší společností, budou neprodleně odstraněny z našich databází.

Informace o pozici

  • Hybernská Properties, s.r.o.
  • Praha-Praha
  • Obor:Cestovní ruch a ubytování,Gastronomie a pohostinství
  • Požadované vzdělání:Nerozhoduje
  • Požadované jazyky:
    • Typ pracovního poměru:Plný úvazek

    Poučení o zpracování osobních údajů.

    Kontakt:
    Hybernská 1002/12
    Praha,11000