HP TRONIC Zlín, spol. s r.o.

Skladníci/Skladnice, Pracovníci inventur a jiné pozice do skladu! Nabízíme sezónní bonus 25.000,-.

Náplň práce

* Vychystávání GOODS TO PERSON - nechodíte za zbožím, ale zboží přijede za vámi.
* Přesuny zboží v rámci skladu pomocí manipulačních vozíků.
* Příjem, expedice a balení zboží.
* Kompletace zásilek.
* Práce se čtečkou/skenerem.

Koho hledáme

Co od tebe očekáváme my?

* Ochotu pracovat ve třísměnném nebo dvousměnném provozu - VÍKENDY VOLNÉ nebo režim krátký/dlouhý týden.
* Dochvilnost, spolehlivost a týmovost.

Co nabízíme

Láká tě to? Pojď pracovat pro jedničku na trhu s elektrem!

* Motivující mzdové ohodnocení 26000 - 33000 Kč + zákonné příplatky za noční, víkendy, svátky. Proplácíme přesčasy.
* Čeká tě práce v nejmodernějším skladu v České republice.
* Zaškolení nováčků a pravidelná mzda je pro nás samozřejmostí.

Benefity

občerstvení na pracovišti
sick days
bonusy/prémie
příspěvek na PP
příspěvek na ŽP

Další informace

Získáš spoustu zajímavých benefitů:

neomezené volání a data 10GB zdarma, výhodné volání i pro tvé blízké,
* 5 dnů pracovního volna navíc,
* výhodné nákupy na našich e-shopech až 40 %,
* příspěvek na penzijní nebo životní pojištění,
* příspěvek na zubní ošetření 1 000 Kč/rok,
* firemní stravování přímo na pracovišti,
* Multisport karta,
* výhodnější pobyty na našich hotelech v srdci Beskyd (http://www.valachy.cz/),
* a spoustu dalšího.

Středočeský kraj-Praha-východ

  • Obor:Logistika a doprava, Obchod a prodej
  • Požadované vzdělání:Nerozhoduje
  • Požadované jazyky:
    • Čeština-Pokročilá
  • Typ pracovního poměru:Nerozhoduje
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou
  • Místo pracoviště:Poděbradská 772, Jirny
  • Nástupní bonus:25.000,- sezónní bonus
  • Vhodné pro:Absolventy, Důchodce, Na rodičovské dovolené