Grafton Recruitment s.r.o.

ZÁSTUPCE VEDOUCÍHO SERVISNÍHO ODDĚLENÍ, Ostrava

Náplň práce

Máte elektro vzdělání, zkušenosti s působením na obdobné pozici a domluvíte se anglicky?
Společnost nabízející ochranná zařízení zejména pro průmyslové podniky aktuálně hledá kandidáta na pozici Zástupce vedoucího servisního oddělení. Společnost dodává a instaluje produkty po celém světě.

Vašim úkolem bude:
- organizace a plánování pracovních úkolů
- projektový management
- komunikace se zákazníky společnosti
- řešení technických problémů

Koho hledáme

- vzdělání v oboru elektro podmínkou
- praxe na obdobné pozici min. 3 roky
- osvědčení dle vyhlášky 50/1978 Sb., min. § 6 podmínkou
- schopnost číst technickou dokumentaci
- znalosti v oblasti EPS, MAR
- schopnost komunikovat v anglickém jazyce
- ochota cestovat na služební cesty do zahraničí
- ŘP skupiny B

Co nabízíme

- služební telefon, notebook
- sportovní akce zdarma
- odborné kurzy

Grafton Recruitment s.r.o.
Moravskoslezský kraj-Ostrava-město

  • Obor:Ostatní, Výroba
  • Požadované vzdělání:Středoškolské s maturitou
  • Požadované jazyky:
    • Angličtina-Pokročilá
    • Ostatní-Základní
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou