Grafton Recruitment s.r.o.

ZÁSTUP NA RECEPCI od 7.1., 157 Kč

  • Praha
  • 157 - 157 Kč / měsíc

Náplň práce

Domluvíte se anglicky a máte zájem o práci na firemní recepci? Jste komunikativní a spolelivá/ý? Pošlete nám svůj životopis a získejte další zkušenosti v mezinárodní společnosti.

Náplň práce:
* Administrativa spojená s chodem recepce
* Vyřizování telefonických hovorů, přepojování a předávání vzkazů
* Organizace a příprava zasedacích místností
* Uvádění a obsluha návštěv
* Zpracovávání pošty
* Doplňování kávovarů
* Komunikace s firmami zajišťujícímu údržbu (v případě potřeby)

Mzda: 157 Kč/hod
Lokalita: Praha 4 Chodov
Nástup: ihned
Smlouva: DPČ
Pracovní doba:9-16:00, flexibilní a na dohodě

Koho hledáme

* Znalost angličtiny na úrovni B2. slovem i písmem
*výborná znalost češtiny/slovenštiny, slovem i písmem
*nutná zkušenost z administrativy, zkušenost jako recepční výhodou
* Spolehlivost a zodpovědnost
* Příjemné vystupování

Co nabízíme

* Využití angličtiny na denní bázi
* mezinárodní prostředí

Grafton Recruitment s.r.o.
Praha-Praha

  • Obor:Administrativa
  • Požadované vzdělání:Středoškolské s maturitou
  • Požadované jazyky:
    • Angličtina-Pokročilá
    • Čeština-Pokročilá
  • Typ pracovního poměru:Nerozhoduje
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu určitou