Grafton Recruitment s.r.o.

ZÁKAZNICKÝ SERVIS | administrativa |

Náplň práce

Láká tě příležitost pracovat ve velké nadnárodní firmě, kde můžeš růst a kariérně se posouvat?
Máš dobré komunikační a vyjednávací schopnosti, jsi pečlivý/á a úkoly plníš samostatně? Máš rád/a ve věcech pořádek a chceš odstartovat svoji kariéru? To je skvělé! Čekáme na tebe.

TVOJE POLE PŮSOBENÍ:
- komunikuješ s našimi zákazníky a jsi jim pravou rukou
- přijímáš nové objednávky, pracuješ se zákaznickými portály
- zakládáš naše nové odběratele do systému, staráš se o databázi
- vytváříš podklady k objednávkám a jejich expedici, termíny expedice potvrzuješ

Koho hledáme

JAK SI TĚ PŘEDSTAVUJEME:
- SŠ ekonomického/ technického směru
- zkušenost v zákaznickém servisu / logistice nebo prodeji
- AJ na komunikativní úrovni
- znalost SAP nebo jiný ERP systém
- řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme

CO NA OPLÁTKU RÁDI NABÍDNEME MY:
- flexibilní začátek a konec pracovní doby
- 5 týdnů dovolené
- 13. plat
- docházkový bonus - za 100% docházku 1300kč/měs. navíc k platu
- jazykové kurzy
- příspěvek na výborné stravování přímo u nás za symbolickou cenu (oběd vyjde cca na 30kč)
- příspěvek na sport a kulturu - 1500 měsíčně
- firemní akce, vánoční dárky,
- příspěvek na penzijní připojištění
- očkování proti chřipce
- výborná káva a speciální dny během roku (zmrzlinový den)

Máme toho kupu a jsme supr parta, tak neváhej a pojď se k nám podívat.

Grafton Recruitment s.r.o.
Praha-Praha

  • Obor:Administrativa, Ostatní
  • Požadované vzdělání:Středoškolské s maturitou
  • Požadované jazyky:
    • Čeština-Pokročilá
    • Angličtina-Pokročilá
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou