Grafton Recruitment s.r.o.

VÝVOJÁŘ | SQL | VHODNÉ PRO ABSOLVENTY

Náplň práce

Máš vystudovaný IT obor a chceš být součástí mezinárodního týmu?

Je pro nás důležité, abys měl dobrou znalost SQL a alespoň základní zkušenosti s úpravou firemních systémů.

Potřebujeme týmového hráče, který má povědomí o projektovém řízení.

Co Tě dál čeká?

- návrh a vývoj aplikací v jazyce C# na platformě .NET
- rozvoj nástrojů pro migraci dat do MS SQL Server
- spolupráce s interními a externími zákazníky
- podpora lokálních i zahraničních oddělení

Koho hledáme

- vzdělání IT směru
- znalost SQL Server Business Intelligence, Web Service, LINQ a XML
- zkušenosti s velkými databázemi
- schopnost komunikace v AJ - mezinárodní spolupráce

Co nabízíme

- 26 dnů dovolené
- pružná pracovní doba s možností HO
- stravenky
- kurzy AJ
- Cefeterie
- služební telefon

Grafton Recruitment s.r.o.
Královéhradecký kraj-Hradec Králové

  • Obor:Informační technologie, Ostatní
  • Požadované vzdělání:Středoškolské s maturitou
  • Požadované jazyky:
    • Angličtina-Středně pokročilá
    • Ostatní-Základní
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou