Grafton Recruitment s.r.o.

VÝVOJÁŘ C# .NET | SLUŽEBNÍ VŮZ

  • Praha
  • 80 000 - 90 000 Kč / měsíc

Náplň práce

Hledáme zkušeného vývojáře/vývojářku pro tvorbu nových databází a interních systémů pro firmy.
Máš za sebou už pár let zkušeností s jazykem C# a platformou .NET? Pokud ano, čti dále!

Nikdo nepochybuje o tom, že za tvé cenné znalosti bys nedostal/a dostatečně zaplaceno. Nicméně firma blízko Brna s rodinným zázemím ti k tvé mzdě dá i služební vůz (Superb :)).

Co bude náplní tvé práce?

- práce v týmu vývojářů, kteří se starají o naše klienty
- vývoj a údržba webových aplikací
- pomoc našim klientům v začátcích
- napojování systému na webové služby
- testování a ladění aplikací

Koho hledáme

Co požadujeme:
- zkušenosti s vývojovém informačních systému a databázových systémů
- úroveň anglického jazyka umožňující práci se sowftwarem
- praxe na obdobné pozici
- pokud máš zkušenosti i s Delphi 5, MS SQL Serverem a ORACLE, tím lépe.

Co nabízíme

- služební vůz k soukromým účelům
- možnost home office po domluvě
- příspěvek na stravování
- flexibilní pracovní doba
- zázemí stabilní společnosti
- možnost profesního růstu
- rodinná pohodová atmosféra

Grafton Recruitment s.r.o.
Praha-Praha

  • Obor:Informační technologie, Ostatní
  • Požadované vzdělání:Středoškolské s maturitou
  • Požadované jazyky:
    • Angličtina-Pokročilá
    • Ostatní-Základní
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou