Grafton Recruitment s.r.o.

VÝVOJÁŘ C, C++ | JABLONEC NAD NISOU

Náplň práce

Baví Vás vývoj něčeho nového a chcete se v této oblasti i nadále realizovat? Radí byste za sebou viděli hmatatelné výsledky své práce? Máte zkušenosti s jazykem C++? ANO? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

Hledáme kandidáta na pozici "VÝVOJÁŘ C,C++".

Náplň práce:
- návrh a vývoj kódu pro embedded aplikace
- identifikace chyb v kódu a nalézání efektivních řešení
- spolupráce v malém týmu pomocí agilních metodik

Koho hledáme

- znalost C, C++
- zkušenosti s programováním (ANSI C)
- anglický jazyk na základní úrovni - porozumění textům
- zkušenosti s GIT, SQL
- znalost prostředí Eclipse, Atollic TrueSTUDIO - výhodou

Co nabízíme

- 25 dnů dovolené + sick days
- home office
- pružná pracovní doba
- kafetérie
- firemní školka
- relokační balíček
- fitness a relax
- zdravotní volno (sick days)
- jazykové kurzy
- odborné vzdělávání a profesní růst

Grafton Recruitment s.r.o.
Liberecký kraj-Jablonec nad Nisou

  • Obor:Informační technologie
  • Požadované vzdělání:Středoškolské s maturitou
  • Požadované jazyky:
    • Angličtina-Mírně pokročilá
    • Ostatní-Základní
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou