Grafton Recruitment s.r.o.

VÝROBNÍ PŘÍPRAVÁŘ - rekonstrukce panelových domů

  • Praha
  • 40 000 - 55 000 Kč / měsíc

Náplň práce

ZAJÍMÁ VÁS PŘÍPRAVA STAVEB A CHCETE ROZVÍJET SVÉ ZKUŠENOSTI PŘI PŘÍPRAVĚ STAVEBNÍCH PROJEKTŮ ANEBO JSTE JIŽ ZKUŠENÝ PŘÍPRAVÁŘ!

Máme pozici pro Vás!

VÝROBNÍ PŘÍPRAVÁŘ

Vaších hlavním úkolem bude:
* kompletní administrace stavebních zakázek na rekonstrukce panelových domů
* převzetí a příprava zakázky
* výběr jednotlivých subdodavatelů
* objednávání stavebního materiálu
* finální vyhodnocení zakázky
* ekonomické uzavření zakázky a archivace příslušné dokumentace

Koho hledáme

* minimálně středoškolské vzdělání ve stavebním oboru
* výborná znalost MS Office, Excel
* ochota učit se novým věcem
* týmová spolupráce
* ŘP sk. B

Co nabízíme

* stravenky
* možnost dalšího vzdělávání - kurzy, školení
* notebook, mobilní telefon
* účast na firemních neformálních akcích
* zajímavý systém osobního ohodnocení

Grafton Recruitment s.r.o.
Praha-Praha

  • Obor:Ostatní, Stavebnictví a reality
  • Požadované vzdělání:Středoškolské s maturitou
  • Požadované jazyky:
    • Ostatní-Základní
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou