Grafton Recruitment s.r.o.

VLAKVEDOUCÍ - i bez zkušeností - práce po celé ČR!

  • Praha
  • 150 - 210 Kč / měsíc

Náplň práce

Láká Vás práce na železnici? Máte licenci vlakvedoucího a nebo velikou motivaci pro práci v tomto oboru? Ať jste zkušený a nebo nováček, ozvěte se nám a začněte pracovat s vlaky!

Náplň práce:
Rozřazování strojů a drážních vozidel, sestavování, svěšování a rozvěšování, posunování a zajišťování vlaků proti ujetí.
Komunikace s pracovníky řízení železničním provozu.

Lokalita: celá ČR
Mzda: až 210 Kč/hod. dle Vaší praxe

Koho hledáme

- Znalost českého jazyka
- Výborný zdravotní stav (dle § 2 písm. a vyhl.č.101/95 Sb. v platném znění)
- Zkouška odborné způsobilosti vlakvedoucího výhodou (u nás je možné tuto licenci získat - zkušenosti nejsou potřeba)
- Samostatnost, pracovitost, spolehlivost, ochotu pracovat převážně mimo domov
- Ochota pracovat v nepravidelném pracovním režimu
- Komunikativnost, práce v kolektivu, dodržování předpisů

Co nabízíme

Nabízíme absolvování kurzů a školení (i opakovaných), na jejíž základě získáte nebo udržíte odbornou způsobilost vlakvedoucího, možnost kariérního postupu na strojvedoucího.
Zároveň je také možnost složení zkoušek pro výkon práce vlakvedoucího (pokud nejste ještě vlakvedoucí).

Benefity:
- zázemí stabilní společnosti, smlouva na dobu neurčitou
- dorovnání nemocenské do výše základní mzdy po dobu 3 měsíců (po roce u společnosti)
- 25 dní dovolené
- MultiSport karta
- mimořádné odměny a bonusy
- služební mobilní telefon
- benefitní program mobilních služeb pro rodinné příslušníky
- příspěvek na penzijní připojištění po roce u společnosti
- služební tablet/notebook s internetovým připojením
- zvýhodněný nákup nového automobilu
- nadstandardní příplatek za práci o sobotách a nedělích
- bonus za přivedení nového zaměstnance
- kompletní a pravidelné vybavování služebními pomůckami (oděv, obuv, vysílačka, …)
- měsíční proplácení cestovních náhrad a stravného
- ubytování při práci mimo domov hrazené společností

Grafton Recruitment s.r.o.
Praha-Praha

  • Obor:Logistika a doprava
  • Požadované vzdělání:Základní
  • Požadované jazyky:
    • Čeština-Rodilý mluvčí
    • Ostatní-Základní
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou