Grafton Recruitment s.r.o.

Vedoucí zákaznické kvality

  • Praha
  • 70 000 - 85 000 Kč / měsíc

Náplň práce

Pro našeho významného klienta v Klášterci nad Ohří v současné době hledáme vhodného kandidáta na pozici vedoucího zákaznické kvality.

Hlavní náplň práce:
Zajišťování a kontrola dodržování systému kvality výroby. Zajišťování zpracování zákaznických reklamací včetně provádění analyzačních metod.

Vaše úkoly:

- Komunikuje se zákazníkem a napříč výrobou
- Řešení zákaznických reklamací
- Provádění analýz
- Zprávy v SAP
- Reporting 8D
- Denní komunikace se zákazníky
- Vedení zákaznické kvality pod sebou budete mít inženýry zákaznické kvality
- Vedení menšího týmu

* praxe v oblasti zákaznické kvality, vedoucí kvality alespoň 4 roky
* zkušenosti s vedením týmu kvality
* orientace v kvalitativních normách IATF 16949, popř. VDA 19.2, NTF, FMEA, SPC
* aktivní znalost NJ nebo AJ slovem i písmem
* znalost práce na PC (kontingenční tabulky v MS Office; SAP)
* ochota cestovat, aktivní řidič (sk. B)
* SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru (elektro výhodou)

Co nabízíme

* možnost využití FIREMNÍHO MASÉRA
* práce v čisté automotive výrobě
* týmové prostředí a prima kolegové
* 5 týdnů dovolené
* flexibilní pracovní doba
* 13. a 14. plat
* individuální navyšování mezd, na základě hodnocení
* obědy za 22 – 27 Kč
* odměny za zlepšovací návrhy vypláceny formou Flexipass
* příspěvek na dopravu 3,8 Kč/ km
* příspěvky na penzijní připojištění 800 Kč/ měs.
* možnost využít podnikovou benefit kartu (ZOO, fitcentra, dětské herny apod.) 1x týdně
* vzdělávací kurzy
* firemní akce – volejbalové a nohejbalové turnaje, večírky, florbalové tréninky apod.

Grafton Recruitment s.r.o.
Praha-Praha

  • Obor:Ostatní, Výroba
  • Požadované vzdělání:Středoškolské s maturitou
  • Požadované jazyky:
    • Angličtina-Pokročilá
    • Němčina-Pokročilá
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou