Grafton Recruitment s.r.o.

Vedoucí oddělení kontroly a kvality

  • Praha
  • 40 000 - 40 000 Kč / měsíc

Náplň práce

Náplň práce:
- Zajištění procesu vstupní a výstupní kontroly kvality v provozech výrobního závodu.
- Provádění kontrol kvality materiálu, polotovarů a výrobků na předepsaných dodávkách ve výrobních závodech
- zpracování výsledku kontrol, vyhodnocení a projedávání protokolů o vadách
- koordinace měření prototypů
- vypracovávání plánů kontrol a nových kontrolních postupů
- přímá spolupráce s ředitel výrobního závodu, směnovým mistr, vedoucím provozu
- dodržování pořádku na pracovišti
- kontrola správného třídění odpadů a jejich uložení do příslušných odpadních míst

Lokalita: Příbram
Nástup: ihned

Koho hledáme

Praxe uvedená v letech:

- 5+ let
- Praxe na dané pozici (rozsah + oblast):
3 roky vedení lidí
- ŘP skupiny B
Zkušenosti s QMS, EMS, IATF 16949,
vedení zákaznických a interních auditů, audity dodavatelů

Co nabízíme

* 1 000 Kč za plnou docházku
* Roční bonusy
* Stravenky v hodnotě 85 Kč/den
* 1 týden dovolené navíc
* Odměna za doporučení zaměstnance 10 000 Kč

Grafton Recruitment s.r.o.
Praha-Praha

  • Obor:Ostatní, Výroba
  • Požadované vzdělání:Nerozhoduje
  • Požadované jazyky:
    • Čeština-Rodilý mluvčí
    • Ostatní-Základní
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou