Grafton Recruitment s.r.o.

VEDOUCÍ LOGISTIKY | LIBEREC

Náplň práce

Máte zkušenosti z logistiky? Jste manažerská osobnost a máte zkušenosti s vedením lidí? Pak hledáme právě Vás! Jedná se o pracovní pozici: VEDOUCÍ LOGISTIKY | LIBEREC

Vaší náplní práce bude:
- zajištění stabilních dodávek zákazníkům, optimalizace výroby a dodávek materiálu
při zajištění požadované kvality
- řízení logistických procesů
- dohled nad plánováním výroby ve spolupráci s řízením skladu a výroby
- vedení, motivace a rozvoj týmu spolupracovníků

Koho hledáme

- alespoň SŠ ekonomického či technického zaměření
- praxi v logistice min. 2 roky
- znalost angličtiny pro aktivní komunikaci
- orientaci v logistických metodách a metodách plánování
- PC gramotnost – zejména znalost MS Office
- znalost systému SAP
- řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme

- finanční bonusy
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na penzijní připojištění
- jazykové kurzy
- závodní stravování
- zvýhodněné mobilní tarify i pro rodinné příslušníky
- kulturní akce
- možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání

Grafton Recruitment s.r.o.
Liberecký kraj-Liberec

  • Obor:Logistika a doprava, Ostatní
  • Požadované vzdělání:Středoškolské s maturitou
  • Požadované jazyky:
    • Angličtina-Pokročilá
    • Ostatní-Základní
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou