Grafton Recruitment s.r.o.

VEDOUCÍ DODAVATELSKÉ KVALITY S NJ | AŽ 70 000 Kč

Náplň práce

Ve výrobní firmě je kvalita alfou a omegou, souhlasíte? Proto hledáme VEDOUCÍHO ŘÍZENÍ DODAVATELSKÉ KVALITY, který nám pomůže udržet vysoký standard. Pokud se domluvíte německy a máte s kvalitou zkušenosti, hledáme právě Vás!

Jako vedoucí dodavatelské kvality budete mít na starosti:
-plánování a řízení kontroly kvality dodávaných dílů
-správu procesních dodavatelských auditů
-komunikaci s dodavateli, výběr nových
-schvalování vzorkování nových dílů
-fungování dle normy ISO 9001

Koho hledáme

-SŠ/VŠ vzdělání (ideálně obchod/strojírenství)
-NJ na komunikativní úrovni
-znalost výrobních procesů a standardů kvality
-znalost technické dokumentace, norem, měření
-znalost MS Office, SAP
-ŘP sk. B

Co nabízíme

pět týdnů dovolené
různé sportovní a kulturní akce pořádané firmou
příspěvek na obědy
prémie na dovolenou a vánoce
příspěvek na životní pojištění
příspěvek na jazykové kurzy
příspěvek na školení a kurzy
příspěvek k životnímu jubileu
věrnostní příspěvek za odpracovaná léta u firmy
finanční podpora při dlouhodobé nemoci

Grafton Recruitment s.r.o.
Jihočeský kraj-Český Krumlov

  • Obor:Informační technologie, Ostatní
  • Požadované vzdělání:Středoškolské s maturitou
  • Požadované jazyky:
    • Němčina-Pokročilá
    • Ostatní-Základní
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou