Grafton Recruitment s.r.o.

ÚDRŽBÁŘ | ČESKÉ BUDĚJOVICE

Náplň práce

Šance pro šikovné lidi v Českých Budějovicích a okolí! Jste manuálně zruční a máte už nějaké zkušenosti z údržby strojů? Výborně!

Hledáme totiž Údržbáře, Techniky údržby! Jak by vypadala vaše náplň práce?
- Preventivní údržba ve firmě
- Evidence a dokumentace
- Řízení revizí a zkoušek
- Starost o budovy, opravy, udržování i venkovních prostor

Tak co, chcete vědět víc? Ozvěte se nám!

Koho hledáme

- SOU/SŠ vzdělání
- Pojem "preventivní údržba" vám není cizí
- Přečtete technickou dokumentaci
- Znáte normy
- Chápete fyziku - pneumatiku, hydrauliku a další základní principy

Co nabízíme

- Týden dovolené nad rámec ZP
- Finanční prémie a bonusy
- Závodní stravování

Grafton Recruitment s.r.o.
Jihočeský kraj-České Budějovice

  • Obor:Strojírenství
  • Požadované vzdělání:Základní
  • Požadované jazyky:
    • Čeština-Rodilý mluvčí
    • Ostatní-Základní
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou