Grafton Recruitment s.r.o.

ZKUŠENÝ ÚČETNÍ | DO 50 000 KČ

Náplň práce

DO PARDUBICKÉHO KRAJE HLEDÁME ZKUŠENÉ ÚČETNÍ!

Baví Vás čísla a máte zkušenosti na pozici účetní?

Dorozumíte se anglickým jazykem a je na Vás spoleh?

V tom případě, jste člověk přímo pro nás!

Náplň práce:
- přímá zodpovědnost za vedení účetnictví samostatné divize
- vytváření měsíčních reportů
- příprava podkladů pro DPH
- sestavení a kontrola daňových přiznání
- příprava podkladů pro vedení společnosti
- práce s účetním softwarem

Zaujala Vás naše nabídka? Zašlete nám Váš životopis!

Koho hledáme

- Ekonomické vzdělání
- Alespoň 2 roky praxe v oboru
- Znalost metodiky účtování v podvojném účetnictví
- Orientace v účetní a daňové legislativě – především znalost DPH v oblasti obchodování v rámci EU
- Komunikativní znalost anglického jazyka
- Zkušenost s účetními softwary
- Spolehlivost, zodpovědnost a diskrétnost

Co nabízíme

* 25 dní dovolené
* flexibilní začátek a konec pracovní doby
* možnost občasné práce z domova
* příspěvek na stravování
* bonusy/prémie

Grafton Recruitment s.r.o.
Pardubický kraj-Pardubice

  • Obor:Ekonomika a finance
  • Požadované vzdělání:Středoškolské s maturitou
  • Požadované jazyky:
    • Čeština-Rodilý mluvčí
    • Angličtina-Středně pokročilá
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou