Grafton Recruitment s.r.o.

TESTER

Náplň práce

Láká tě neformální prostředí a kolektiv plný opravdových pohodářů? Máš zkušenosti s testováním SW? Tak nám pošli svůj životopis!

Co Tě čeká?
- budeš zodpovědný za funkčnost desktopové nebo
webové aplikace
- budeš připravovat nové testy, analyzovat požadavky z pohledu uživatele softwaru, analyzovat návrhy
nových testovacích postupů automatizovat je
- budeš součástí agilního týmu, který se snaží neustále své postupy vylepšovat
- svou práci si budeš zjednodušovat pomocí automatizovaných testů, jejichž zadání budeš tvořit

Koho hledáme

- aktivní zájem o oblast QA a oblast zvyšování kvality
- analytické myšlení
- praxe s testováním a sestavováním plánů testování
- mít zkušenost s vývojovým cyklem software
- umět číst a psát v angličtině
- mít týmového ducha

Co nabízíme

- zajímavá práce v hi-tech IT společnosti s nejnovějšími technologiemi
- neformální prostředí
- odborné a jazykové vzdělávání
- flexibilní pracovní doba
- možnost HO

Grafton Recruitment s.r.o.
Zlínský kraj-Zlín

  • Obor:Informační technologie, Ostatní
  • Požadované vzdělání:Středoškolské s maturitou
  • Požadované jazyky:
    • Angličtina-Středně pokročilá
    • Ostatní-Základní
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou