Grafton Recruitment s.r.o.

TECHNOLOG VÝROBY

Náplň práce

Úspěšná výrobní společnost s výborným zázemím hledá do svého týmu TECHNOLOGA/TECHNOLOŽKU VÝROBY! Hledáte stabilní zaměstnání ve kterém Vás náležitě ocení? Máte VŠ vzdělání technického směru a ovládáte anglický jazyk?
Tak neváhejte a kontaktujte nás!

Náplň práce:
* postupné přebrání odpovědnosti za konkrétní technologické postupy
* provádění změn, rozjezdy nových zařízení a kvalifikace nových spotřebních materiálů
* příprava testů, jejich řízení a vyhodnocování
* vyhodnocování pomocí statistických metod a hledání dalších možností pro zlepšení
* spolupráce s oddělením výzkumu a vývoje
* příprava a udržování dokumentace

* VŠ vzdělání technického směru (chemie, fyzika, materiálové inženýrství)
* pokročilá znalost AJ
* analytický přístup k řešení technických a technologických problémů
* znalost statistického vyhodnocování dat a navrhování experimentů
* vzdělání nebo zkušenosti s mechanickým opracováváním tvrdých materiálů, výrobou a zpracováváním polovodičů
* samostatnost, zodpovědnost, týmový duch
* ochota se dále vzdělávat

Co nabízíme

* finanční odměny/bonusy
* příspěvek na stravování
* příspěvek na dopravu
* příspěvek na penzijní/životní připojištění
* příspěvek na bydlení
* 5 týdnů dovolené
* Sick Days
* Bridge Days
* kurzy angličtiny zdarma
* podpora volnočasových aktivit

Grafton Recruitment s.r.o.
Praha-Praha

  • Obor:Ostatní, Výroba
  • Požadované vzdělání:Vysokoškolské
  • Požadované jazyky:
    • Angličtina-Pokročilá
    • Ostatní-Základní
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou