Grafton Recruitment s.r.o.

TECHNOLOG | OBRÁBĚNÍ | VHODNÉ PRO ABSOLVENTY

Náplň práce

TECHNOLOG OBRÁBĚNÍ DO BUDĚJOVIC WANTED!

Do strojírenské firmy hledáme člověka, který bude vytvářet programy pro CNC stroje. Máte zkušenosti, které byste rádi uplatnili? Ukažte se! Jste absolventem, který chce vstoupit do pracovního světa? Tohle je šance pro vás!

Náplň práce:
- Tvorba programů pro obrábění na CNC strojích (frézování, vrtání)
- Spolupráce s ostatními kolegy - konstruktéry, výrobou
- Práce v CAD/CAM softwaru

Ozvěte se nám na jan.laluch@grafton.cz nebo volejte na 720748828.

Koho hledáme

- Relevantní SŠ/VŠ vzdělání
- Angličtina na základní úrovni
- Praxe výhodou, nikoliv podmínkou
- Základní zkušenosti s CAD/CAM softwarem
- Orientace v technické dokumentaci

Co nabízíme

- Týden dovolené navíc
- Kratší pracovní doba (7,5 hod denně)
- Finanční bonusy, odměny
- Rozvojový a vzdělávací program
- Příspěvek na penzijní připojištění

Grafton Recruitment s.r.o.
Jihočeský kraj-České Budějovice

  • Obor:Strojírenství
  • Požadované vzdělání:Středoškolské s maturitou
  • Požadované jazyky:
    • Angličtina-Mírně pokročilá
    • Ostatní-Základní
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou