Grafton Recruitment s.r.o.

TECHNIK KVALITY | 45 000 Kč

Náplň práce

Máš zkušenosti s VÝROBNÍ KVALITOU? Domluvíš se německy?

Tak to rozhodně čti dál!

Do výrobní společnosti přímo v Českých Budějovicích hledáme TECHNIKA KVALITY jehož úkolem bude:
- kontrola vstupní, mezioperační i výstupní kvality
- zpracování reportů (např. 8D report)
- práce v kanceláři, ale také přímo ve výrobě
- práce jen na RANNÍ SMĚNU
- podílení se na řešení reklamací

Koho hledáme

- SŠ technické vzdělání
- Znalost metodiky 8D, zkušenosti se strategiemi v oblasti kvality (např. strategie 0 chyb)
- Komunikativní znalost NJ, VELKOU VÝHODOU BUDE TAKÉ ZNALOST AJ
- ŘP sk. B
- Práce s MS Office, VÝHODOU ZNALOST SAP

Co nabízíme

13. a 14. mzda
5 týdnů dovolené
dotované závodní stravování

Grafton Recruitment s.r.o.
Jihočeský kraj-České Budějovice

  • Obor:Ostatní, Výroba
  • Požadované vzdělání:Středoškolské s maturitou
  • Požadované jazyky:
    • Němčina-Středně pokročilá
    • Ostatní-Základní
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou