Grafton Recruitment s.r.o.

Technický ředitel, obalový průmysl

  • Praha
  • 100 000 - 150 000 Kč / měsíc

Náplň práce

Obsazujeme pozici TECHNICKÉHO ŘEDITELE do mezinárodní společnosti, která vyrábí plechovky do nápojového průmyslu.

Máte zkušenosti s vedením provozu výrobního podniku? Víte, jak to chodí v obalovém průmyslu? A co takové plechovky - šli byste do nich?

Pokud ano, tak si níže přečtěte, co by měl takový TECHNICKÝ ŘEDITEL na starosti:

*Odpovědnost za plynulý a efektivní provoz společnosti
* Kontinuální zlepšování produktivity
* Zavádění a optimalizace procesů a tvorba interních pravidel
* Kontrola rozpočtu, definování materiálních zdrojů
* Vedení a rozvoj všech částí společnosti tak, aby byly splněny cíle společnosti a uspokojeny požadavky zákazníků
* Aktivně podporovat maximalizaci výroby a minimalizování nákladů

Koho hledáme

* VŠ technického směru výhodou (NE PODMÍNKOU)
* Výborné manažerské a organizační schopnosti
* Znalost výrobního/průmyslového prostředí
* Min. 5 let na obdobné pozici (ideálně z obalového průmyslu nebo screen-makingu)
* Týmový hráčem se schopnostmi rozvíjet lidi a být jim vzorem
* Znalost BRC a HACCP norem
* Dynamický přístup k práci
* Schopnost identifikovat a řešit problémy
* Znalost systému SAP
* Aktivní znalost anglického jazyka

Co nabízíme

* Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
* Měsíční bonus 30% ze zákl.mzdy
* Vánoční a prázdninový bonus 100% základní mzdy - 50% se vyplácí v květnových a 50% v listopadových mzdách - tzn. peníze jsou fyzicky vyplácené do 15. června a 15. prosince
* Příspěvek na dopravu - 3 Kč / km pro zaměstnance, kteří dojíždí více než 10 km od závodu (placená cesta tam i zpět nad 10km)
* Stravenky v hodnotě 120 Kč na pracovní dny (55% hradí zaměstnavatel)
* 5 týdnů dovolené
* Firemní akce

Grafton Recruitment s.r.o.
Praha-Praha

  • Obor:TOP Management, Ostatní
  • Požadované vzdělání:Vysokoškolské
  • Požadované jazyky:
    • Angličtina-Pokročilá
    • Ostatní-Základní
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou