Grafton Recruitment s.r.o.

TEAMLEADER

  • Nymburk
  • 27 000 - 35 000 Kč / měsíc

Náplň práce

Jste zodpovědný a iniciativní člověk? Máte zkušenosti s vedením týmu? Pokud Vás baví práce s lidmi a nevadí Vám práce na směny, pak hledáme právě Vás.

Aktuálně hledáme TEAMLEADERA do výrobní společnosti.

Co Vás čeká?

- vedení 7-10 členného týmu operátorů na výrobní lince v třísměnném provozu
- plánujete a přidělujete práci kolegům, zajišťujete jejich vzdělávání a zvyšování kvalifikace, radíte jim a podporujete je při řešení vzniklých problémů
- budete koordinovat a evidovat práci přidělených externích pracovníků
- budete kontrolovat výkazy práce, zaznamenávat do PC docházku a také sledovat výrobní data v elektronickém systému
- vaší zodpovědností bude včasné zhotovení zakázky ve výrobě a efektivní využívání interních i externích zaměstnanců ve správný čas na správném místě a zajištění správného složení týmu

Koho hledáme

* OU/SŠ vzdělání
* zkušenosti s vedením týmu z výrobní společnosti (ideálně automotive)
* jste otevřená/ý spolupráci s ostatními odděleními a nešetříte iniciativou, chcete na sobě dále pracovat a růst

Co nabízíme

* 13. a 14. plat
* Obědy za 23 Kč
* 5 týdnů dovolené
* Náborový příspěvek 10.000,- Kč
* Bonus za nekouření 500,- Kč
* Zázemí silné mezinárodní společnosti
* Smlouvu na dobu neurčitou
* Finanční ohodnocení odpovídající regionu
* Firemní tarif mobilního operátora až pro 5 čísel
* Letní tábor pro děti
* Příspěvek na masáže apod.

Grafton Recruitment s.r.o.
Středočeský kraj-Nymburk

  • Obor:Výroba
  • Požadované vzdělání:Základní
  • Požadované jazyky:
    • Čeština-Rodilý mluvčí
    • Ostatní-Základní
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou