Grafton Recruitment s.r.o.

Talent Acquisition Manager

  • Tachov
  • 60 000 - 75 000 Kč / měsíc

Náplň práce

Baví Vás recruitment? Jste iniciativní, otevřený a přátelský člověk s profi vystupováním? Láká Vás podílet se na nových náborových strategiích?

Ano? Tak to rádi slyšíme. Dejte nám o sobě vědět, protože obsazujeme pozici Talent Acquisition Managera.

Ten by měl být u nás nový klíčový článek v náboru, na který jsme v našem HR týmu o dvou lidech zatím neměli prostor.

Náš nový parťák by měl být zodpovědný za:

* aktivní oslovování vhodných kandidátů
* práci na sociálních sítích
* pravidelnou inzerci a HR marketing
* výběr vhodných uchazečů a komunikaci s hiring managery jednotlivých oddělení
* konzultaci o vhodné náborové strategii
* komunikaci s personálními agenturami
* vedení pohovorů, poskytování zpětných vazeb uchazečům
* zpracování nabídkových listů a nástupních dokumentů

Koho hledáme

* min. SŠ vzdělání
* prokazatelná praxe v HR
* zkušenost s vedením pohovorů
* němčina nebo angličtina pro bezproblémovou komunikaci
* příjemné vystupování, trpělivost, týmový duch a pozitivní přístup

Co nabízíme

* 13. plat
* Bonusy/prémie
* Příspěvek na dopravu
* Dovolená 5 týdnů
* Stravenky

Grafton Recruitment s.r.o.
Plzeňský kraj-Tachov

  • Obor:Ostatní, HR a personalistika
  • Požadované vzdělání:Středoškolské s maturitou
  • Požadované jazyky:
    • Němčina-Pokročilá
    • Angličtina-Pokročilá
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou