Grafton Recruitment s.r.o.

SW inženýr junior

  • Praha
  • 60 000 - 90 000 Kč / měsíc

Náplň práce

Do našeho týmu hledáme nového kolegu či kolegyni, který/-á se bude podílet na vývoji unikátních embedded projektů pro nemocniční lůžka s celosvětovým dopadem.

Náplň práce je opravdu velmi pestrá, mezi klíčové aktivity patří:
- Implementace, kódování a testování SW
- Tvorba SW modulů, vytváření testovacích aplikací pro PC
- Testování kódu a SW modulů, tvorba a implementace testovacích scénářů
- Komunikace a kooperace v týmu

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Koho hledáme

Jaké znalosti a zkušenosti hledáme?

- Dobrá znalost jazyka C, zkušenosti s vývojem softwaru pro embedded zařízení
- Znalost základních programovacích technik
- Znalost elektroniky a elektrických schémat
- Analytické schopnosti, flexibilita kódovacího stylu
- Proaktivní přístup
- Schopnost samostatně studovat a zvládat návody, manuály, datasheety a příkladové zdrojové kódy
- SŠ, ideálně VŠ vzdělání se zaměřením na elektroniku / informatiku
- Řidičský průkaz skupiny B
- Komunikativní znalost AJ

Co je výhodou?
- Znalost platforem ARM, STM32, AVR, Eclipse, GIT, Win 32, C++, C#
- Dobré komunikační schopnosti a efektivní práce v týmu

Co nabízíme

Co Vám nabídneme?

- Práce na unikátních vývojových projektech pro nemocniční lůžka s celosvětovým dopadem
- Příležitost vyvíjet a aplikovat nejmodernější technologie
- Zázemí úspěšné, rozvíjející se společnosti
- Možnost spolupráce na IČO
- Nástup dohodou
- Možnost kombinace práce z domova a práce v kanceláři - více při osobním jednání
- Široká škála benefitů (roční bonusy, kafeterie, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, Multisport, dovolená navíc apod.).

Benefity:
- Home Office (3 dny office/2 dny HO)
- Dovolená 5 týdnů
- Zdravotní volno
- Bonusy/prémie/13. plat
- Mobilní telefon
- Nadstandardní lékařská péče
- Sleva na firemní výrobky/služby
- Flexibilní začátek/konec pracovní doby
- Firemní rekreační zařízení
- Vzdělávací kurzy, školení
- Kafetérie
- Firemní školka
- Příspěvěk na penzijko
- Multisport karta

Grafton Recruitment s.r.o.
Praha-Praha

  • Obor:Informační technologie, Ostatní
  • Požadované vzdělání:Středoškolské s maturitou
  • Požadované jazyky:
    • Angličtina-Pokročilá
    • Ostatní-Základní
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou