Grafton Recruitment s.r.o.

SW Engineer - Tracing tool

  • Praha
  • 75 000 - 80 000 Kč / měsíc

Náplň práce

Pro nadnárodní společnost hledáme do seniorského týmu SW engineera.

Co bude náplní Vaší práce?

* Poskytovat technickou pomoc pracovníkům podpory řešení jako podpora 3. úrovně
* Ladění výkonu, nástroji a standardy (znalost Angular)
* Aktivní komunikace s dalšími stranami kolegy, a ostatními tými
* Spolupráce s interním vývojovým týmem a případně s dodavateli třetích stran při dodávce aplikačního softwaru
* Tvorba nových programů a aplikací

Koho hledáme

Co od Vás na tuto pozici potřebujeme?

Zkušenost si:
* Implementace Azure Public Cloud, minimálně 2 roky zkušeností
* Microservices on Openshift, minimálně 2 roky praxe
* Linux
* Orchestrace infrastruktury (Kubernetes/Openshift); nejlépe s certifikací
* Kontejnery (Docker)
* CI/CD (Jenkins)
* Správa verzí (Github)
* Testování

Co nabízíme

Co Vám na oplátku můžeme nabídnout?

* Flexibilní pracovní doba
* Home Office
* Týden dovolené navíc (25 dní/rok)
* Náhrada plného platu až 10 dnů nepřítomnosti v důsledku nemoci za kalendářní rok
* 6 dnů zdravotního volna
* Finanční bonusy za dobře odvedenou práci cca 15% z roční mzdy
* Plně hrazené stravenky
* Benefitní program CAFETERIA
* Notebook a mobilní telefon jsou samozřejmostí
* Ovocné dny
* Sportovní klub
* Hrazené certifikace a školení
* Jazykové kurzy
* SMLOUVA na dobu NEURČITOU

Grafton Recruitment s.r.o.
Praha-Praha

  • Obor:Informační technologie, Ostatní
  • Požadované vzdělání:Středoškolské s maturitou
  • Požadované jazyky:
    • Angličtina-Pokročilá
    • Čeština-Rodilý mluvčí
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou