Grafton Recruitment s.r.o.

SUPERVISOR VÝROBY l JIČÍNSKO

Náplň práce

POZOR, POZOR! HLEDÁ SE SUPERVISOR VÝROBY DO JIČÍNA!

Máte praxi v oblasti výroby?

Umíte VÉST KOLEKTIV?

V TOM PŘÍPADĚ JSTE NÁŠ ČLOVĚK!

Co Vás na této pozici čeká?
- řízení cca 3členného týmu včetně pravidelného hodnocení zaměstnanců, jejich školení a rozvoje a zodpovědnost za oblast bezpečnosti a ochrany zdraví při práci
- řízení a organizace práce na úrovni linky a směny, odpovědnost za správný chod linky, plánování obsazení směn a kvalitní provádění jednotlivých pracovních činností
- zodpovědnost za správné provozování strojů a zařízení na lince, dodržování platného výrobního procesu a správných technologických postupů a kvality
- práce se softwarem pro kontrolu a řízení toku materiálu na lince, zajištění vkládání správných dat a informací do systémů – Oracle, WD, OKbase, MES,…
- organizace a řízení pravidelných porad týmu, nastavení a kontrola plnění KPI

Koho hledáme

- SŠ nebo VŠ vzdělání technického zaměření
- předchozí praxe na obdobné pozici ve výrobní firmě
- alespoň 2letá zkušenost s vedením týmu (supervizor, team leader, vedoucího směny apod.)
- čeština (slovenština) jako rodný jazyk
- angličtina – komunikativní úroveň (schopnost e-mailové/telefonické komunikace…)
- PC gramotnost (MS Office,MS project,…)
- výborné komunikační dovednosti a organizační dovednosti
- autorita, schopnost motivovat ostatní

Co nabízíme

- kvartální prémie
- 5 týdnu dovolené
- dodatečné dny zdravotního volna
- příspěvek na penzijní připojištění
- příspěvek na stravování

Grafton Recruitment s.r.o.
Královéhradecký kraj-Jičín

  • Obor:Výroba
  • Požadované vzdělání:Vysokoškolské
  • Požadované jazyky:
    • Angličtina-Středně pokročilá
    • Angličtina-Pokročilá
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou