Grafton Recruitment s.r.o.

STAVBYVEDOUCÍ - vzdělání v elektru

Náplň práce

Hledá se organizačně schopný člověk, který má vzdělání v elektrotechnice. Vyhlášku 50, alespoň paragraf 6 a má zkušenost s vedením projektů a zakázek na stavbě.

Náplň práce:
- Vedení a řízení zakázek v oboru elektroinstalací (silnoproud, slaboproud)
- Komunikace se zákazníky, dodavateli a subdodavateli
- Zodpovědnost za dodržování dílčích a konečných termínů stavby
- Spolupráce s projektanty, přípraváři a montéry
- Kontrola postupu prací, účast na kontrolních dnech na zakázkách a projektech

Koho hledáme

Jak si tě představujeme:
- Vedeš zakázky na stavbě
- SŠ nebo VŠ elektrotechnického zaměření
- Máš technické myšlení a jsi komunikativní člověk
- Řidičský průkaz sk. B
- Vyhláška 50 min. §6

Co nabízíme

Co nabízíme nad rámec mzdy:

- auto k soukromým účelům
- 4 dny sick days
- 20 dnů dovolená
- mobilní telefon k soukromým účelům
- notebook
- stravenky
- premie a bonusy na základě vytýčených cílů
- celofiremní volno mezi vánočními svátky a koncem roku
- využívání tarifů u vybraných čerpacích stanic
- sleva na pojištění a slevy u vybraných stavebních dodavatelů
- odměna za doporučení kolegy (až 20 000)

Grafton Recruitment s.r.o.
Jihomoravský kraj-Brno-město

  • Obor:Ostatní, Strojírenství
  • Požadované vzdělání:Středoškolské s maturitou
  • Požadované jazyky:
    • Čeština-Pokročilá
    • Ostatní-Základní
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou