Grafton Recruitment s.r.o.

Správce datového centra

  • Praha
  • 40 000 - 100 000 Kč / měsíc

Náplň práce

Máte zkušenosti se správou datového centra?Znáte technologie CISCO na úrovni CCNP? Aktuálně hledáme Správce datového centra!

Rozšiřujeme tým a hledáme zkušeného nadšence do IT s chutí se dále rozvíjet. Jste to Vy? Přidejte se k nám! Nyní nabízíme možnost výkonu práce v Pardubicích, v Praze a nebo z pohodlí domova. Na Vašem zvážení také bude, zda chcete pracovat na HPP či na IČO.

Co má Správce datového centra u nás na starosti:
- Zodpovídá za návrh a správu síťových technologií v datovém centru, které nabízí služby založené především na virtualizačních produktech VMware a řešení OpenStack
- Přípravuje nové služby, cenové kalkulace, nabídky a technické podklady pro realizaci cloudových služeb včetně produktových materiálů.
- Zlepšuje výkon sítě, řeší problémy a výpadky sítě, plánuje aktualizace SW;
- Zabezpečuje infrastrukturu sítě DC vytvářením a prosazováním politik; definováním úrovně přístupu a dohledem nad ním.
- Provádí analýzu a diagnostiku obtížných problémů se sítí DC.
- Vytváří a aktualizuje provozní dokumentaci včetně podrobného plánu testů síťové infrastruktury DC.

Koho hledáme

Co hledáme u Vás?
- Velmi dobrou znalost síťových technologií výrobce CISCO SYSTEMS na úrovni CCNP (certifikace CCNP výhodou, certifikace CCNP data center velkou výhodou, znalost technologií jiných výrobců výhodou)
- Znalost TCP/IP, Ethernet.
- Znalost L2 technologií – spanning tree, LACP.
- Znalost směrovacích protokolů minimálně OSPF, BGP.
- Znalost směrování multicastů – IGMP, PIM.
- Znalost NXOS, vPC, FEX výhodou.
- Zkušenost s produkty společnosti Cisco Systems v oblasti datových center velkou výhodou – jakákoliv produktová řada Nexus 3000, 5000, 7000 nebo 9000
- Znalost technologie VXLAN BGP EVPN velkou výhodou.
- Praktické zkušenosti s instalací, provozem v daných technologiích.
U nás budete pracovat s technologiemi:
- IP fabrika postavená na Cisco Nexus 9000 a technologii VXLAN BGP EVPN
Vmware NSX-T
- Hraniční firewall Fortigate

Co nabízíme

A co nabízíme na oplátku?
- Pravidelná školení v oblasti „měkkých“ i „tvrdých“ dovedností.
- Práci v týmu zkušených kolegů, kde je o zábavu postaráno.
- Zázemí stabilní a silné společnosti.
- Flexibilitu pracovní doby a možnost využívat Home Office.
- Možnost spolupráce na HPP i na IČO dle Vašich preferencí.

A dále široké portfolio výhod a benefitů: notebook, telefon, výhodné T-Mobile tarify,
- 5 - týdnů dovolené
- benefitní systém Cafeterie
- příspěvek na penzijní připojištění
- firemní fitness a kavárna
- závodní stravování
- slevy u našich partnerů a mnohem více!

Grafton Recruitment s.r.o.
Praha-Praha

  • Obor:Informační technologie, Ostatní
  • Požadované vzdělání:Vysokoškolské
  • Požadované jazyky:
    • Angličtina-Pokročilá
    • Čeština-Pokročilá
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou