Grafton Recruitment s.r.o.

SPECIALISTA MĚŘÍCÍCH ZAŘÍZENÍ | AŽ 60 000 Kč

Náplň práce

Měřící zařízení vám nejsou cizí? Nezaleknete se vysokého napětí? Pak mám příležitost právě pro vás!

Na momentálně obsazované pozici Specialisty měřících zařízení budete mít na starosti:
- nastavení a programování měřících zařízení
- provádění pravidelné interní kalibrace
- nastavení kamer a tiskáren, tvorbu etiket
- tvorbu výrobní dokumentace
- řešení operativních problémů
- implementaci nových měřících zařízení

Zajímá vás více informací? Neváhejte mi zaslat svůj životopis!

Koho hledáme

SŠ/VŠ elektrotechnického zaměření
znalost AJ/NJ výhodou
zkušenost na obdobné pozici
znalost práce s měřícími zařízeními (měření odporu, indukčnosti, kapacity, ...)

Co nabízíme

25 dní dovolené
dotované stravenky
roční odměny
příspěvek na penzijní připojištění
firemní doprava

Grafton Recruitment s.r.o.
Jihočeský kraj-Prachatice

  • Obor:Výroba
  • Požadované vzdělání:Středoškolské s maturitou
  • Požadované jazyky:
    • Čeština-Základní
    • Ostatní-Základní
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou