Grafton Recruitment s.r.o.

SPECIALISTA MARKETINGOVÉ KOMUNIKACE

Náplň práce

Máš zkušenosti v oblasti PR či komunikace? Domluvíš se na pokročilé úrovni anglicky? Rád bys své znalosti a zkušenosti uplatnil v úspěšné společnosti, která nabízí nespočet benefitů?
Pak se nám ozvi, možná hledáme právě Tebe!

Náplň práce:
* zastřešení externí a interní komunikace
* správa obsahu na webových stránkách, sociálních sítích
* spolupráce s PR agenturou, kolegy, mateřskou společností v zahraničí
* příprava PR akcí

Koho hledáme

* min. SŠ vzdělání
* praxe na obdobné pozici min. 4 roky
* anglický jazyk na pokročilé úrovni, min. úroveň B2
* výborné komunikační a prezentační schopnosti
* reprezentativní vystupování

Co nabízíme

* bonusy
* flexibilní pracovní doba
* home office
* 5 týdnů dovolené
* mobilní telefon, notebook
* příspěvek na stravování
* příspěvek na penzijní či životní připojištění
* příspěvek na sport/kulturu

Grafton Recruitment s.r.o.
Moravskoslezský kraj-Frýdek-Místek

  • Obor:Marketing, média a reklama, Ostatní
  • Požadované vzdělání:Středoškolské s maturitou
  • Požadované jazyky:
    • Angličtina-Pokročilá
    • Čeština-Rodilý mluvčí
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou