Grafton Recruitment s.r.o.

SPECIALISTA LOGISTIKY - SKLAD - vhodné také pro absolventy

Náplň práce

Hledáme kandidáta, který se domluví anglicky, je pečlivý a má zájem pracovat v oblasti skladového hospodářství. Zajímavé by pro nás byly zkušenosti z automotive, ale rádi vše naučíme a perfektně zaškolíme!

Hledáme SPECIALISTU LOGISTIKY!
* plánování a kontrola struktury a spotřeby materiálu
* vývoj a kontrola struktury kusovníku
* spolupráce na projektech nových vozů
* implementace materiálových změn do výrobního procesu
* spolupráce s odděleními materiálu a výroby

Koho hledáme

* zkušenosti z oblasti automotive jsou velkou výhodou
* komunikativní znalost anglického jazyka (podmínkou)
* znalost MS Office (zejména Excel a Powerpoint)
* znalost systému SAP výhodou
* zodpovědnost k práci, pečlivost, trpělivost
* ochota učit se novým věcem

Co nabízíme

* pololetní a roční bonus
* flexibilní pracovní doba
* příspěvek na dopravu
* příspěvek na životní a penzijní připojištění
* navyšování dovolené dle odpracovaných let
* vzdělávací kurzy
* školení
* stravování na pracovišti
* bohatý systém bonusů

Grafton Recruitment s.r.o.
Moravskoslezský kraj-Frýdek-Místek

  • Obor:Logistika a doprava, Ostatní
  • Požadované vzdělání:Vysokoškolské
  • Požadované jazyky:
    • Angličtina-Středně pokročilá
    • Angličtina-Pokročilá
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou