Grafton Recruitment s.r.o.

Specialista/ka interní komunikace | Automotive

  • Praha
  • 50 000 - 70 000 Kč / měsíc

Náplň práce

Na co se u nás můžete těšit a s čím od Vás potřebujeme pomoct:

- Hledání a nastavování té správné a nejlepší nové cesty pro interní komunikaci
- Zajišťování samostatné agendy komplexní interní komunikace se zaměřením na moderní komunikační kanály, zejména intranet a sociální sítě
- Odpovědnost za stylovou, syntaktickou i gramatickou správnost všech materiálů, které jsou určeny pro předmětné oblasti interní komunikace
- Příprava a vytváření informační materiálů, aktivní vyhledávání témat
- Tvorba a koncepce - interního časopis, interní videa, interní e-maily a sdílení interních událostí a zajímavostí
- Ve spolupráci s PR manažerem realizace CSR aktivit společnosti
- Koordinace aktivit s marketingovým a HR oddělením
- Poskytování poradenství pro interní klienty v oblasti interní komunikace
- Zapojení do vývoje a obsahu intranetu

Koho hledáme

- Profík na interní komunikaci
- Stylizační znalost českého jazyka v psané formě a copywrittingu
- Komunikační a prezenční dovednosti na profesionální úrovni
- Schopnost koordinovat projekty v rámci mezinárodní společnosti
- Výborná psaná a mluvená angličtina podmínkou - součástí agendy jsou také překlady
- Znalost Share Point, Google Analytics, WordPress a grafických programů výhodou
- Zkušenosti z automotive oblasti velkou výhodou

Co nabízíme

- Zvýhodněné služby a produkty společnosti
- Multisport karta
- Tréninková akademie
- Jazykové kurzy
- Sportovní a společenské akce
- Občerstvení na pracovišti
- Kariérní růst samozřejmostí

Grafton Recruitment s.r.o.
Praha-Praha

  • Obor:Marketing, média a reklama, Ostatní
  • Požadované vzdělání:Středoškolské s maturitou
  • Požadované jazyky:
    • Čeština-Rodilý mluvčí
    • Angličtina-Pokročilá
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou