Grafton Recruitment s.r.o.

SEŘIZOVAČ | až 32 000 Kč | JIHLAVA

  • Jihlava
  • 29 000 - 32 000 Kč / měsíc

Náplň práce

Hledáš práci, kde se nemusíš hnát za normami?

->Práci, kde se můžeš na všem domluvit a rádi Ti vyjdou vstříc?
->Práci, kde si tvé nápady poslechne rád i nejvyšší šéf a nebudeš jenom číslo?
->Práci, kde budeš v klimatizované čisté dílně a stihneš si u práce i vypít kávu a hodit řeč s kolegy?

Pak neváhej a napiš nám, protože takovouto pohodovou firmu jen tak nenajdeš...

Tvým úkolem bude:
- Příprava strojů, nástrojů, forem a pracovišť na přiděleném výrobním úseku dle pracovního postupu
- Nastavení, seřízení a kontrola parametrů strojů
- Zodpovědnost za bezproblémový chod strojů
- Vypisování příslušné dokumentace
- Zodpovědnost za pořádek a čistotu pracoviště
- Spolupráce s ostatními kolegy v pracovním týmu v rámci plnění pracovních povinností

Koho hledáme

- manuální zručnost
- zkušenost na obdobné pozici podmínkou
- spolehlivost
- ochota pracovat v třísměnném provozu (Po - Pa)
- nebát se mechanicky seřídit stroj - ale neboj, na vše tě důkladně zaškolí a poskytnou na první měsíc, či jak budeš potřebovat, zkušeného kolegu, který ti všechno ukáže
- výhodou je technické vzdělání, nebo zkušenost se seřizováním strojů

Co nabízíme

- Náborový příspěvek 30 000 Kč (vyplacení 1/2 po ukončení zkušební doby, vyplacení 2/2 po 6 měsících pracovního poměru)
- Dovolená 4 týdny
- Stravenky v hodnotě 100 Kč
- Měsíční bonus dle plnění až 5 400 Kč
- Kafeterie 300 Kč
- Hrazená nemocenská (sick days) 2 dny

Grafton Recruitment s.r.o.
Kraj Vysočina-Jihlava

  • Obor:Strojírenství
  • Požadované vzdělání:Základní
  • Požadované jazyky:
    • Čeština-Pokročilá
    • Ostatní-Základní
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou