Grafton Recruitment s.r.o.

SENIOR FINANČNÍ CONTROLLER

Náplň práce

Do výrobní společnosti hledáme vhodného kandidáta na pozici SENIOR FINANČNÍ CONTROLLER.

Náplň práce:
* nastavení business controllingových reportů a stanovení KPI
* zodpovědnost za vypracování pravidelných controllingových reportů, přehledů a vyhodnocení
* implementace kalkulačního schématu do ERP systému
* nákladový controlling středisek vč. identifikace odchylek a příčin odchylek
* spolupráce na přípravě rozpočtu a obchodního plánu společnosti
* příprava plánovaných a skutečných kalkulací, identifikace příčin odchylek
* spolupráce na vyhodnocování transferových cen v kontextu hlavních pravidel udávaných TP dokumentací
* spolupráce na zavádění skupinových metodik a harmonizace
* příprava a zpracování podkladů k tvorbě rozpočtu, forecastů, tvorba prezentací
* vedení controllingového týmu

Koho hledáme

Na pozici Senior finanční kontroler požadujeme:

* VŠ vzdělání – finance a účetnictví, podniková ekonomie
* zkušenost na pozici controllera nebo analytika alespoň 5 let
* základní znalost anglického jazyka
* zkušenost s controllingem z výrobní společnosti
* proaktivní přístup k řešení problému
* pokročilá znalost MS Excel
* analytické myšlení, smysl pro detail
* samostatnost, schopnost vést podřízené
* znalost ERP KARAT výhodou
* znalost LEAN SIGMA SIX výhodou

Co nabízíme

- 5 týdnů dovolené
- závodní dotované stravování
- flexibilní konec a začátek prac. doby
- příspěvek na penzijní připojištění (po odpracovaném roce)

Grafton Recruitment s.r.o.
Praha-Praha

  • Obor:Ekonomika a finance, Ostatní
  • Požadované vzdělání:Vysokoškolské
  • Požadované jazyky:
    • Angličtina-Mírně pokročilá
    • Ostatní-Základní
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou