Grafton Recruitment s.r.o.

SENIOR ELECTRICAL HW ENGINEER

  • Praha
  • 95 000 - 160 000 Kč / měsíc

Náplň práce

Pro společnost se zaměřením na kryptoměnu hledáme seniorního elektrického inženýra. Společnost Sídlí v centru Prahy, přímo na metru, má krásné vkusné kanceláře a pravidelně doplňovanou lednici s proviantem pro všechny své zaměstnance. Zní to lákavě ? Tak hledáme právě Vás

SENIOR ELECTRICAL ENGINEER

- Řízení vývoje 3 fázových zařízení (PSU).
- Podílení se na návrhu zařízení pro těžbu kryptoměn.
- Příprava dokumentů pro certifikaci a výrobu elektrických zařízení.

Zkušenosti s napájecími zařízeními se zaměřením na 3 fázové připojení.
Znalost spínacích napájecích zdrojů.
Znalost indukčního návrhu (planární řešení).
Znalost programování mikrokontroléru Texas Instrument (TMS320F20008x) je výhodou.
Znalost návrhu desky plošných spojů (technologie IMS).
Nezávislost při řešení svěřených projektů.

Co nabízíme

- Možnost spolupráce na HPP i IČO
- 25 dnů dovolené
- Multisport karta
- Stravenky
- Kolárna v budově
- Sdílené parkovací stání
- Pravidelně doplněná lednice
- Potřebné vybavení (notebook, mobilní telefon)
- Ovocné dny, úterní snídaně,
- a mnoho dalšího

Grafton Recruitment s.r.o.
Praha-Praha

  • Obor:Informační technologie, Ostatní
  • Požadované vzdělání:Vysokoškolské
  • Požadované jazyky:
    • Čeština-Pokročilá
    • Angličtina-Pokročilá
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou