Grafton Recruitment s.r.o.

Senior Cloud Architect | 100-110 000 Kč

  • Praha
  • 100 000 - 110 000 Kč / měsíc

Náplň práce

Do dynamického mezinárodního týmu ve velké nadnárodní společnosti hledáme kolegu/kolegyni. Vašim úkolem bude podílet se na rozvoji nového perspektivního projektu jednotného IT řešení pro různá firemní API.

Co bude náplní vaší práce:

- Spolupráce s týmy napříč společností
- Implementace obchodních a technických požadavků do architektury řešení
- Tvorba zabezpečení a dokumentace architektury
- Zajištění bezpečnosti vyvíjených řešeních
- Podpora týmu DevOps
- Nalézat správná řešení pro obchodní a technické výzvy společnosti a vyhledávat nové technologie

Koho hledáme

Co od Vás na tuto pozici potřebujeme?

Požadavky:

- Výborné komunikační dovednosti.
- Výbornou znalost problematiky sítí – vzory API (REST/SOAP), TCP/IP
- Znalost architektury mikroslužeb a Docker/Kubernetes
- Zkušenost s prostředí Agile a DevOps

VÝHODOU:
- Google Cloud Platform (PaaS)
- Dobrá znalost SQL a no SQL (Cassandra)
- Základní znalosti testování

Co nabízíme

Co Vám na oplátku můžeme nabídnout?

- Finanční bonusy cca 15 % z roční mzdy při dobrém výkonu
- Flexibilní pracovní doba
- Možnost práce z domova – Home Office
- Týden dovolené navíc (celkem 25 dní v roce)
- 6 dnů zdravotního volna tzv. - sick days
- Náhrada mzdy ve výši 100 % za až 10 dnů nepřítomnosti v důsledku nemoci
- Stravenky hrazené 100 % zaměstnavatelem
- Benefitní program
- Sportovní klub, jazykové kurzy
- Notebook a mobilní telefon
- Hrazené certifikace a školení

Grafton Recruitment s.r.o.
Praha-Praha

  • Obor:Informační technologie
  • Požadované vzdělání:Středoškolské s maturitou
  • Požadované jazyky:
    • Angličtina-Pokročilá
    • Čeština-Rodilý mluvčí
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou