Grafton Recruitment s.r.o.

Samostatní projektový manger s AJ | stavebnictví

  • Praha
  • 50 000 - 70 000 Kč / měsíc

Náplň práce

Máte zkušenosti s řízením stavebních projektů a domluvíte se anglicky?

Máme pozici Project managera právě pro Vás!

Co bude Vaší náplní práce:

- Řízení projektu / projektů a týmů vč. externích spolupracovníků
- Zpracování Manuálu projektu (Project Handbook)
- Organizace a vedení kontrolních dnů a meetingů
- Kontrola a vyhodnocování plnění HMG projektu
- Zpracování a projednání návrhů smluv dodavatelem
- Spolupráce s CK při organizaci výběrových řízení
- Spolupráce s TDI na kontrole projektové dokumentace a na kontrole kvality prací
- Organizace předání díla investorovi.

- Dobrou a praktickou znalost procesů Projektového managementu a technických aspektů výstavby a developmentu budov
- VŠ vzdělání v oblasti stavebnictví
- 3+ let praxe s vedením projektů na českém stavebním trhu (např.: industriální stavby, logistická centra, kancelářské budovy, obchodní centra nebo hotelové resorty...)
- AJ (pokročilá slovem i písmem)
- Flexibilní přístup, schopnost krátkodobě cestovat a pracovat jak na lokální, tak na mezinárodní úrovni
- Systematičnost, přesnost a orientaci na výsledek
- Dobré analytické a komunikační dovednosti
- Řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme

* 5 týdnů dovolené
* čtvrtletní bonusy
* flexibilní pracovní doba
* jazykové kurzy
* vzdělávací programy
* teambuildingové a sportovní akce

Grafton Recruitment s.r.o.
Praha-Praha

  • Obor:Stavebnictví a reality
  • Požadované vzdělání:Vysokoškolské
  • Požadované jazyky:
    • Angličtina-Pokročilá
    • Ostatní-Základní
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou