Grafton Recruitment s.r.o.

SALES MANAGER | ZAHRANIČNÍ OBCHOD

  • Praha
  • 50 000 - 70 000 Kč / měsíc

Náplň práce

Máte drive, smysl pro obchodování a milujete kráááásné věci? Chcete vidět kus světa, angličtina Vám nedělá problém a potrpíte si na dokonalost?

Pak hledáme právě Vás! Do úspěšné firmy blízko Zlína, která se převážně zaměřuje na zahraniční klientelu hledáme SALES MANAGERA se smyslem pro detail.

Co bude náplní Vaší práce:
- rozšiřování portfolia klientů firmy - zejména v USA, UK, Irsku, Finsku, Islandu a dalších zemí
- péče o stávající klienty
- komunikace s výrobou skrze asistenty/tky
- příležitostné cestování do zahraničí

Koho hledáme

- SŠ nebo VŠ vzdělání
- předchozí zkušenost na obdobné pozici
- zkušenost se zahraničním obchodem
- AJ na vynikající úrovni = každodenní komunikace
- další jazyková vybavenost výhodou (NJ, RJ, FJ, ŠJ, ....)
- drive a chuť do práce
- ochota cestovat do zahraničí

Co nabízíme

- služební vůz, notebook a telefon
- 13. plat
- bonusy/prémie
- práce s krásným produktem
- příspěvek na stravování
- Flexi Pass
- příspěvek na penzijní nebo životní připojištění

Grafton Recruitment s.r.o.
Praha-Praha

  • Obor:Obchod a prodej
  • Požadované vzdělání:Středoškolské s maturitou
  • Požadované jazyky:
    • Angličtina-Pokročilá
    • Ostatní-Základní
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou