Grafton Recruitment s.r.o.

SALES MANAGER | JIŽNÍ MORAVA | VÝCHODNÍ ČECHY

Náplň práce

Máš zkušenost s hledáním nových příležitostí z hlediska obchodu? Máš rád/a cestování po regionu a komunikaci s lidmi? Chceš být součástí stabilního týmu plného fajn kolegů?

Pak neváhej a přihlas se na pozici Sales Managera!

Jaká zde bude tvá náplň práce?

- komplexní mapování území Jižní Moravy a Východních Čech
- tvorba a realizace akčních plánů
- odpovědnost za dosažení stanovených cílů
- spolupráce s Area managerem
- reporting
- aktivní účast na veletrzích a výstavách

Koho hledáme

- SŠ/VŠ vzdělání
- AJ na úrovni A2/B1 - i pasivní znalost
- minimálně 3-letá zkušenost s obchodním managementem
- silné vyjednávací schopnosti a schopnost ovlivňovat ostatní
- výborné prezentační a komunikační schopnosti.
- řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme

- kvartální bonusový systém
- služební automobil (i pro soukromé účely)
- mobil, Notebook
- stravenkový paušál (1.100 CZK měsíčně)

Grafton Recruitment s.r.o.
Jihomoravský kraj-Brno-město

  • Obor:Obchod a prodej, Ostatní
  • Požadované vzdělání:Středoškolské s maturitou
  • Požadované jazyky:
    • Angličtina-Mírně pokročilá
    • Ostatní-Základní
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou