Grafton Recruitment s.r.o.

ROZPOČTÁŘ STAVEB | 50 000 KČ | ČESKÁ LÍPA

Náplň práce

Je pro Vás vytváření stavebního rozpočtu hračka? Orientujete se v projektové dokumentaci? Právě Vás hledáme!

- připravovat stavební rozpočty a cenové kalkulace jednotlivých staveb
- provádět úpravy a změny rozpočtu
- vedení příslušené dokumentace
- sestavovat cenové odhady a výpočty cen a limitek stavebních prací a materiálů

Koho hledáme

- praxe s tvorbou rozpočtů staveb
- orientace ve výkresech a projektové dokumentaci
- spolehlivost
- znalosti programů WORD, EXCEL, RTS, ÚRS
- řidičský průkaz sk. B
- zkušenosti s veřejnými zakázkami a dotačními programy
- 3 roky praxe ve stavebnictví výhodou

Co nabízíme

- 25 dní dovolené
- roční bonusy
- penzijní pojištění
- home office
- příspěvek na stravování

Grafton Recruitment s.r.o.
Liberecký kraj-Česká Lípa

  • Obor:Stavebnictví a reality
  • Požadované vzdělání:Středoškolské s maturitou
  • Požadované jazyky:
    • Čeština-Rodilý mluvčí
    • Ostatní-Základní
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou