Grafton Recruitment s.r.o.

RECRUITER/KA | MOŽNOST HOME OFFICE

  • Praha
  • 40 000 - 70 000 Kč / měsíc

Náplň práce

HLEDÁME AKTIVNÍHO BULDOKA, CO UMÍ DIRECT SEARCH!

Máš zkušenosti z interního HR, nebo z personální agentury?
Neděláš práci jen abys měl/a "odpracováno", ale dokážeš se ztotožnit s filozofií společnosti a posouvat jí kupředu?

Pro našeho TOP klienta hledáme na období šesti měsíců vhodného kandidáta/ku na pozici RECRUITER/KA!

Co Tě na této pozici čeká?

- nábor pozic do HR, IT, Financí, Regulatory Affairs a Farmacie.
- vyhledávání a pohovorování zajímavých kandidáty na trhu práce
- tvorba inzerce a zapojení se do marketingových aktivit, aby si Tvůj inzerát přečetli opravdu všichni
- týmová spolupráce se společným cílem - být úspěšní!

- zkušenosti na pozici talent sourcer, recruiter, talent aquisition specialist alespoň 1 rok
- znalost "direct search"
- angličtinu pro možnost denního využití
- velmi dobré prezentační a komunikační dovednosti

Co nabízíme

- zajímavá mzda
- možnost pracovat na HO
- stravenkový paušál

Grafton Recruitment s.r.o.
Praha-Praha

  • Obor:HR a personalistika
  • Požadované vzdělání:Středoškolské s maturitou
  • Požadované jazyky:
    • Čeština-Rodilý mluvčí
    • Angličtina-Pokročilá
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou