Grafton Recruitment s.r.o.

RECRUITER - Interní HR, 48-53 000 Kč/m

  • Praha
  • 48 000 - 53 000 Kč / měsíc

Náplň práce

Máte již zkušenosti z recruitmentu a tato práce Vás naplňuje?
Hovoříte anglicky na pokročilé úrovni?

Pokud ano, budeme se těšit na Vaše CV, jelikož právě obsazujeme pozici RECRUITERA v interním HR oddělení mezinárodní společnosti.

Vaším úkolem bude:
- Zajištění náborového procesu od A do Z
- Komunikace s hiring managery
- Aktivní vyhledávání a oslovování kandidátů
- Inzerce pracovních pozic
- Organizace a účast na pohovorech s kandidáty
- Zpracování nabídek
- Spolupráce na Employer Branding aktivitách a projektech

Mzda: 48 - 53 000 Kč/m (dle zkušeností)
Smlouva na 1 rok s možností dalšího prodloužení.

Lokalita: Praha 7 - Holešovice
Nástup: Ihned

Koho hledáme

* Nutná zkušenost z recruitmentu (technické pozice)
* AJ na plynulé úrovni
* Znalost práce se sociálními sítěmi, sourcingovými nástroji
* Znalost systému WorkDay výhodou
* Schopnost samostatné práce
* Proaktivita
* Komunikační a organizační schopnosti

Co nabízíme

- Roční bonus
- Dovolená 5 týdnů
- Flexibilní pracovní dobu, možnost i Home office (po dobu Covid pandemie plný home-office)
- Stravenkový paušál
- Sickdays
- Dotovaná Multisport karta
- Příspěvek na penzijní pojištění
- Plně hrazené skupinové životní pojištění
- Speciální lékařská péče pro zaměstnance
- Propracovaný systém vzdělávání
- Příjemné pracovní prostředí v nových kancelářích

Grafton Recruitment s.r.o.
Praha-Praha

  • Obor:HR a personalistika
  • Požadované vzdělání:Středoškolské s maturitou
  • Požadované jazyky:
    • Čeština-Pokročilá
    • Angličtina-Pokročilá
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou