Grafton Recruitment s.r.o.

QA Inspektor

  • Praha
  • 45 000 - 55 000 Kč / měsíc

Náplň práce

Farmaceutická společnost se zvučným jménem aktuálně hledá Quality Assurance inspektora.

Hlavní náplň práce:

- Zajišťovat soulad činností společnosti s legitimními požadavky správných praxí (SVP, SDP)
- Připomínkovat předpisovou i záznamovou dokumentaci v oblasti jištění jakosti
- Připomínkovat a schvalovat validační dokumentaci
- Aktivně spolupracovat při řešení vzniklých odchylek
- Zajišťovat interní audity, audity u tuzemských a zahraničních dodavatelů a smluvních partnerů
- Analyzovat procesy, spolupracovat na projektech a prosazovat nové postupy v řízení jakosti

- VŠ vzdělání (farmaceutického, chemického nebo přírodovědného směru)
- Praxi ve výrobě léčiv v oborech vývoje, výroby, kontroly jakosti nebo jištění jakosti
- Znalost příslušné dokumentace a legislativy
- Aktivní znalost AJ slovem i písmem, Aktivní znalost práce na PC – MS Office
- Znalost systémů řízení jakosti (ISO, HACCP) výhodou
- Znalost systémů SAP a LIMS, TrackWise výhodou

Co nabízíme

- 25 dnů dovolené
- 11.000,- na volitelné benefity
- pružnou pracovní dobu
- penzijní a životní pojištění
- místo výkonu práce - Praha - Dolní Měcholupy
- smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou

Grafton Recruitment s.r.o.
Praha-Praha

  • Obor:Ostatní, Výroba
  • Požadované vzdělání:Vysokoškolské
  • Požadované jazyky:
    • Angličtina-Středně pokročilá
    • Ostatní-Základní
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou