Grafton Recruitment s.r.o.

PROJEKTOVÝ MANAŽER - ANALÝZA DAT/OPTIMALIZACE

Náplň práce

Chcete se podílet na vzniku úplně nového oddělení firmy? Jste zkušený projektový manažer z oblasti IT/OBCHODU/STROJÍRENSTVÍ/MATEMATIKY? Tak se neváhejte ozvat!

Do lokality Uherské Hradiště hledáme člověka, který:
- bude pravá ruka ředitele
- bude zpracovávat reporty/analýzy/prognózy na základě poptávky vedení
- bude zajišťovat komunikaci napříč odděleními
- podílet se na optimalizačních procesech napříč firmou

Koho hledáme

- analytické schopnosti/schopnost řešit složité problémy
- pragmatický přístup
- zkušenost s projektovým řízením/obchodem

Co nabízíme

- atraktivní mzdové ohodnocení
- zajímavé pracovní prostředí a projekty
- 25 dní dovolené
- sick-days
- firemní benefity (stravování, lék. péče, příspěvky atd.)

Grafton Recruitment s.r.o.
Praha-Praha

  • Obor:Ostatní, Strojírenství
  • Požadované vzdělání:Vysokoškolské
  • Požadované jazyky:
    • Angličtina-Pokročilá
    • Ostatní-Základní
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou