Grafton Recruitment s.r.o.

PROJEKTOVÝ LOGISTIK

Náplň práce

Máte zkušenosti v oblasti projektové logistiky? Řešení materiálových toků, vybavení pracovišť či návrhy nových obalů jsou pro Vás hračkou?

Pak se nám přihlaste na pozici

PROJEKTOVÝ LOGISTIK,

kde budete:

- podílet se na vývoji obalů
- řešit společně s dalšími odděleními vybavení pracovišť a prostředků pro plynulé zásobování
- navrhovat technické specifikace týkající se logistických projektů
- připravovat podklady pro nové projekty z hlediska logistiky pracovišť, materiálových a informačních toků
- podávat návrhy na zlepšení a zjednodušení materiálových toků, snížení nákladů
- zajišťovat obaly pro komponenty i hotové výrobky ve všech fázích projektu
- připravovat logistické koncepty a balící předpisy

Koho hledáme

- min SŠ vzdělání (technického směru)
- znalost programu AutoCAD, SketchUp
- praxe v oblasti logistiky výhodou
- komunikativní znalost angličtiny
- znalost automotive norem
- řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič

Co nabízíme

- měsíční i roční bonusy
- týden dovolené navíc
- benefitní program Cafeterie
- příspěvek na masáže
- jazykové a odborné kurzy
- závodní stravování (příspěvek od zaměstnavatele)
- zázemí silné mezinárodní společnosti
- možnost dalšího profesního růstu

Grafton Recruitment s.r.o.
Praha-Praha

  • Obor:Logistika a doprava, Ostatní
  • Požadované vzdělání:Středoškolské s maturitou
  • Požadované jazyky:
    • Angličtina-Pokročilá
    • Ostatní-Základní
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou