Grafton Recruitment s.r.o.

PROGRAMÁTOR/KA! | DELPHI | MOŽNÝ PLNÝ HOMEOFFICE!

Náplň práce

PROGRAMÁTOŘI pozor! Že programování v Delphi jazyce je už stará věc? Nemyslím si! Stále se tu najde pracovní uplatnění, kde znalosti tohoto typu uplatníš! Do našeho týmu hledáme zkušeného parťáka, který doplní naše řady vývojářů a testerů.

Co u nás budeš dělat? Budeš u vývoje desktopových aplikací a služeb, analyzovat a navrhovat různé systémy, vytvářet dokumentaci a neustále komunikovat s kolegy v týmu. Máš radši práci o samotě a nepotřebuješ přímý kontakt s kolegy? Nabízíme plný homeoffice, není problém! Ale přeci jenom.. byli bychom rádi, kdyby jsi za námi občas do kanceláře zavítal/a!

Takže, máš zkušenosti s PROGRAMOVÁNÍM v DELPHI? Rádi Ti umožníme tuto znalost využít, přijď programovat k nám!

Koho hledáme

- Pokročilá zkušenost s jazykem a prostředím Delphi
- Znalost SQL
- Zkušenost s vývojem desktopových aplikací
- AJ na úrovni B1 (není potřeba denní komunikace)

Co nabízíme

- 5 týdnů dovolené
- Možný plný home office
- Sick days
- Příspěvek na stravování
- Služební notebook a mobilní telefon
- Příspěvek na vzdělávání
- Nabízíme i spolupráci na IČO nebo HPP

Grafton Recruitment s.r.o.
Kraj Vysočina-Třebíč

  • Obor:Informační technologie
  • Požadované vzdělání:Základní
  • Požadované jazyky:
    • Čeština-Rodilý mluvčí
    • Angličtina-Středně pokročilá
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou