Grafton Recruitment s.r.o.

PROCESNÍ INŽENÝR

Náplň práce

Máte zkušenosti jako Procesní inženýr nebo Technolog ve výrobní společnosti a hledáte novou výzvu? Baví Vás svět automotive a procesů v sériové výrobě?

Právě obsazujeme pozici Procesní inženýr pro stabilní mezinárodní společnost a možná hledáme právě Vás.

Hlavní očekávání k této pozici je:
- zajišťování technologické přípravy výroby
- vyhodnocování svěřených procesů
- zavádění nových procesů do výroby a jejich inovace
- optimalizace výrobních procesů

- SŠ / VŠ vzdělání: strojní, elektrotechnické či mechatronické
- Praxe na obdobné pracovní pozici
- Zkušenost z výrobní společnosti
- Znalost anglického na úrovni B1 - komunikativní úroveň
- Základy programování
- Pokročilá znalost MS Office

Co nabízíme

- 5 týdnů dovolené
- Roční bonusy
- Příspěvky na životní/penzijní pojištění (3-8 let 500Kč,nad 8 let 800 Kč)
- Jazykové kurzy a motivační školení
- Školení potřebná k výkonu práce
- Dotované stravování/stravenky

Grafton Recruitment s.r.o.
Plzeňský kraj-Plzeň-jih

  • Obor:Strojírenství
  • Požadované vzdělání:Středoškolské s maturitou
  • Požadované jazyky:
    • Angličtina-Středně pokročilá
    • Ostatní-Základní
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou