Grafton Recruitment s.r.o.

PRO ABSOLVENTY ELEKTRO OBORŮ | KONSTRUKCE

  • Jihlava
  • 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Náplň práce

* Láká Tě elektro/konstrukce/projekce?
* Toužíš ale po produktu, který Tě bude bavit?
* Nabízíme takovou "malou elektrárnu" :-)

Jsme tým poskládaný z absolventů, zkušených konstruktérů až po borce v oblasti vývoje!
Konstrukci máme mechanickou, ale i elektrickou.

Jazyky jsou pro nás výhodou, jelikož kdo má chuť, může vycestovat za nanšimi klienty do zahraničí. Ale určitě neznalost nás nijak nelimituje.

NÁM JDE PRIORITNĚ O KONSTRUKCI / PROJEKCI / ELEKTRO KONSTRUKCI.
Preferujeme 3D konstrukci.

Koho hledáme

- SŠ/VŠ vzdělání v oboru elektro/strojní/technické
- zkušenosti s prací v elektroprojekčních SW programech
- jiných 3D konstrukčních programech
- orientaci ve výkresové dokumentaci
- ochota zaučení v Jihlavě, poté možnost Home Office
- jazyky výhodou AJ/NJ ne podmínkou

Co nabízíme

- po zapracovná, možnost plného Home Officu!
- seberozvoj/odborný růst/profesní posun
- možnost cestovat za zákazníkem - pokud o to stojíš
- konstrukce - mechanická, elektrická, vývojová!
- 13. mzda
- příspěvek na stravování
- placené volno nad rámec dovolené
- příspěvek na penzijní pojištění/životní pojištění

Grafton Recruitment s.r.o.
Kraj Vysočina-Jihlava

  • Obor:Strojírenství
  • Požadované vzdělání:Středoškolské s maturitou
  • Požadované jazyky:
    • Angličtina-Středně pokročilá
    • Němčina-Středně pokročilá
  • Typ pracovního poměru:Plný úvazek
  • Délka pracovního úvazku:Na dobu neurčitou